| Model | LSW-45-100-5-W-24V |
|---|---|
| Colour | Blue, Green, White |
| WD(mm) | 14mm, 24mm, 34mm |
| Weight | 250g |
| Storage Temperature Range | 0 – 45°C |
| Length / Outer Diameter | 100mm |
| Width / Inner Diameter | 48mm |
| Thickness / Height | 30mm |
สินค้าราคาพิเศษ LINE หรือ โทร เช็คราคา และ สต๊อก ก่อนสั่งซื้อ
Please contact us for quotation.
Download:
LSW-45-100-5-W-24V
| Model | LSW-45-100-5-W-24V |
|---|---|
| WD(mm) | 14mm, 24mm, 34mm |
| Weight | 250g |
| Thickness / Height | 30mm |