| Model | LSW-30-050-2-W-24V |
|---|---|
| Colour | Blue, Green, White |
| WD(mm) | 19mm, 24mm, 29mm |
| Weight | 60 g |
| Storage Temperature Range | 0 – 45°C |
| Length / Outer Diameter | 54mm |
| Width / Inner Diameter | 23.5mm |
| Thickness / Height | 18.3mm |
สินค้าราคาพิเศษ LINE หรือ โทร เช็คราคา และ สต๊อก ก่อนสั่งซื้อ
Please contact us for quotation.
Download:
LSW-30-050-2-W-24V
| Model | LSW-30-050-2-W-24V |
|---|---|
| WD(mm) | 19mm, 24mm, 29mm |
| Weight | 60 g |